طراحي سايت
طراحي سايت شركتي و طراحي فروشگاه اينترنتي

بسياري از صاحبان كسب‌وكار اين روزها از اهميت سئو و بهينه سازي سايت (SEO) آگاه‌اند؛ با اين وجود، صرف آگاهي از اهميت آن كافي نيست. سئو اين روزها به حدي اهميت يافته كه ارزش آن فراتر از موتورهاي جستجو مي‌رود، و حتي كسب‌وكارهايي را كه وب‌سايت ندارند شامل مي‌شود. براي آن‌كه متوجه شويد «چرا» سئو اهميت دارد، چهار دليل زير را مطالعه كنيد:

رتبه‌بندي در نتايج جستجو بسيار مهم است

اجازه دهيد با واضح‌ترين مسأله آغاز كنيم. بهينه‌سازي از آن جهت مهم است كه بودن در نتايج بالايي جستجو براي صاحبان وب‌سايت ارزش فراواني دارد. تخمين زده مي‌شود كه از هر چهار كليك در جستجوهاي اينترنتي، سه كليك آن به پنج نتيجه نخست گوگل و از هر ده كليك، نه تاي آن‌ها به نتايج صفحه اول اختصاص دارد: بنابراين ارزش سئو بسيار واضح است. ميليون‌ها صفحه در سطح شبكه وب وجود دارد كه با يك كلمه كليدي مشخص هم‌خواني داشته باشد. هر سايتي كه بخواهد به ازاي يك كلمه يا عبارت خاص، رتبه بالايي را در نتايج جستجو به دست آورد، بايد اطمينان حاصل كند كه از نظر سئو در بهينه‌ترين حالت قرار دارد.

دستگاه‌هاي موبايل هم باز بر اهميت سئو افزوده‌اند. ظهور تبلت‌ها و گوشي‌هاي هوشمند و راحتي استفاده از آن‌ها در موقعيت‌ها و شرايط گوناگون، باعث شده  تعداد جستجوها از پيش هم بيشتر شود و از آن‌جايي كه موتورهاي جستجو در حال پياده‌سازي الگوريتم‌هاي ويژه‌اي جستجوهاي موبايلي و محلي هستند، موقعيت‌هاي تازه‌اي براي قرار گرفتن يك وب‌سايت در صدر نتايج جستجو فراهم شده.

سئو توليدكنندگان محتواي آنلاين را به قشر هدفشان وصل مي‌كند

وقتي زمان زيادي را در عصر اطلاعات صرف كرده باشيد، طبيعيست كه از ياد ببريد سرعت و دقت اينترنت چه اندازه شگفت‌انگيز است. با وجود اين‌كه ميلياردها ميليارد صفحه ايندكس شده در سطح شبكه وب وجود دارد، موتورهاي جستجو قادرند پاسخ يك سؤال مشخص را ظرف چند ثانيه بيابند(اگر هنوز هم متوجه نشده‌ايد اين مسأله چقدر شگفت‌آور است، به يك كتابخانه برويد و سعي كنيد جواب آن سؤال را به روش قديمي كارت‌هاي موضوعي ۲۵ سال پيش به دست آوريد). قابليت به دست آوردن اطلاعات مربوط به موضوعات گوناگون در كسري از ثانيه، دسترسي به دانش را در سطح جوامع دگرگون كرده. البته اگر مي خواهيد بدون سئو به رتبه اول گوگل دست پيدا كنيد مي توانيد از تبليغات در گوگل استفاده كنيد.

سئو اجازه مي‌دهد كه اين جادو به صورت معكوس هم عمل كند. هرچند كه در هر ثانيه ميليون‌ها كاربر در سطح اينترنت فعال هستند و ميلياردها جستجو در حال انجام است، با استفاده از سئو، صاحبان وب‌سايت‌ها مي‌توانند اطمينان حاصل كنند كه محتواي توليدي آن‌ها به دست مخاطب مورد نظرشان خواهد رسيد. هركس كه وب‌سايتي دارد، يا مشغول توليد محتواست، اگر مي‌خواهد كارش توسط كساني كه محتمل است به دنبال آن اينترنت را جستجو كنند ديده شود، بايد از سئو در توضيحات ويديو، تيترهاي وبلاگ و نام تصاوير استفاده كند.

سئو حتي به كسب‌وكارهايي كه وب‌سايت ندارند نيز كمك مي‌كند

اكثر افراد سئو را مسأله‌اي مربوط به وب‌سايت‌ها مي‌دانند، اما سئو فراتر از اين‌ها مي‌رود. موتورهاي جستجو اطلاعاتي فراتر از وب‌سايت‌ها را استخراج مي‌كنند و هر بار كه اين اطلاعات در جستجويي نمايش داده شود، صاحبان كسب‌وكار از آن سود خواهند برد. بسياري از كاربران موبايل، براي رسيدن به آدرس يا شماره تلفن يك كسب‌وكار اينترنت را جستجو مي‌كنند. صرفاً با داشتن يك حساب Google My Business مناسب، يا حساب‌هاي مشابه ديگري در سطح اينترنت، كسب‌وكار شما حتي بدون داشتن يك وب‌سايت مي‌تواند از جستجوي كاربران سود ببرد.

در حقيقت، Google My Business و Google Maps كار را بسيار ساده‌تر مي‌كنند. كسب‌وكاري كه حساب Google My Business داشته باشد، مي‌تواند شماره تلفن، تصوير، توضيحات و حتي بسيار بيش از اين‌ها را به حسابش اضافه كند تا به جستجوگران موبايلي اطراف آن نشان داده شود. علاوه بر اين، گوگل مي‌تواند نظرات كاربران و آدرس‌ها را از داده‌هاي داخل شبكه‌اش استخراج و نمايش دهد. با استفاده از كلمات كليدي مناسب در توضيحات حساب كاربري Google My Business، كسب‌وكار شما مي‌تواند توسط مصرف‌كنندگان بيشتري ديده شود.

سئو خوب با هر بستر جستجويي كار مي‌كند

در حقيقت، سئو خوب تنها به گوگل و يا حتي فقط موتورهاي جستجو منحصر نمي‌شود. قابليت جستجو در ميان محتواها براي هر سايتي كه صفحات فراواني دارد، از جمله بسترهاي فروشگاهي يا شبكه‌هاي اجتماعي، ضروري است. استفاده از سئو مناسب بهترين روش براي اطمينان حاصل كردن از اين مسأله است كه محتواي كاربري توليد شده در يك شبكه وسيع، ديده خواهد شد. سئو مناسب حتي مي‌تواند به سايت‌هاي فروشگاهي كمك كند تا با فراهم كردن امكان پيدا كردن محصول مورد نظر كاربران، مؤثرتر واقع شوند.

دقيقاً همانطور كه قرار گرفتن در بالاي ليست گوگل براي صاحبان وب‌سايت‌ها اهميت دارد، براي فروشندگان هم مفيد خواهد بود كه اجناسشان در بالاي ليست آمازون يا اي‌بي ديده شود. به طور مشابه، صاحبان كسب‌وكار اگر مي‌خواهند صفحات و محتواهاي ديجيتالشان در ميان صفحات متعدد شبكه‌هاي اجتماعي ديده شود، بايد از سئو مناسب در توضيحات صفحات و حساب‌هاي كاربري و همينطور در داخل محتواهايشان استفاده كنند. بسترهاي جستجوي داخل سايت‌ها معمولاً به خوبي و رواني گوگل يا بينگ نيستند، اما آنقدر به درد مي‌خورند كه كلمات كليدي مناسب را براي يافتن بهترين نتيجه مد نظر جستجوگر پيدا كرده و صفحه مورد نظر او را نمايش دهند. در طول زمان هم البته، اين جستجوگرهاي داخلي هم پيشرفته‌تر خواهند شد. مثلاً فيس‌بوك مدت‌هاست كه امكانات جستجويش را بسط داده و خدمات جديدي را به آن افزوده.

 

بنابراين همانطور كه مشاهده مي‌كنيد، سئو براي كسب‌وكارها بسيار مهم است. چه كسب‌وكارها و يا مخاطبان آن آنلاين باشند و چه نباشند، استفاده از سئو مي‌تواند در وصل كردن آن‌ها به يكديگر بسيار مؤثر واقع شود. بنابراين از اهميت سئو غافل نشده و آن را منحصر به وب‌سايت ندانيد. براي بهبود جايگاه كسب‌وكارتان، شما نياز به ديده شدن داريد. چه سايتتان باشد و چه محتواي توليدي شبكه‌هاي اجتماعيتان، استفاده از خدمات بهبود سئو تخصصي مي‌تواند كار شما را بسيار بيش از آن‌چه فكرش را بكنيد پيش بياندازد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۵۳:۴۵ ] [ لابراتوار رسانه ] [ نظرات (0) ]

ديجيتال ماركتينگ ، در واقع به تمام فعاليت هايي كه به منظور تبليغ محصول ، خدمات ، برندها و بررسي رفتار مشتري در بستر اينترنت صورت مي گيرد گفته مي شود ، كه شامل موارد مختلفي از جمله راه اندازي  وب سايت، ايجاد ارتباط با كاربران در شبكه هاي اجتماعي، استفاده از روش هاي مختلف تبليغات اينترنتي و كمپين هاي تبليغاتي ، بازاريابي محتوا ، ايميل ماركتينگ ، ويديو ماركتينگ ، بازاريابي شبكه هاي اجتماعي ، بازاريابي توسط موتورهاي جستجو و…

به عبارت ديگر ديجيتال ماركتينگ ، استفاده مناسب از ابزارهاي ديجيتالي جهت ايجاد ساختار حرفه اي در اينترنت و گسترش آنها از طريق تعيين استراتژي مناسب در اين زمينه اطلاق مي شود . برخي از مواردي كه به بازاريابي اينترنتي مرتبط هستند عبارتند از :

بازاريابي جاذبه اي : بازاريابي جاذبه اي و روش هاي مختلف مرتبط با آن يعني ، به جاي اينكه فروشنده به دنبال مشتري باشد و از طريق روش هاي مختلف مانند سئو ، بازاريابي محتوا و… وب سايت شما بتواند مشتري را جذب كند.

بازاريابي چريكي : استفاده از روش هاي خلاقانه جهت معرفي محصول به مشتري ، به طوري  كه توجه او را جلب كند و باعث شود كه مشتريان در مورد برند شما صحبت كنند را بازاريابي چريكي مي گويند.

بازاريابي ويروسي : با گسترش شبكه هاي اجتماعي و كاربرپسند بودن آن ها و بالا بودن اهميت رسانه هاي اجتماعي ، تبليغات به صورت دهان به دهان و به اشتراك گذاشتن اين رسانه ها توسط كاربران ، اين استراتژي اهميت بالايي پيدا كرده است . استفاده از بازاريابي ويروسي و توليد رسانه هاي اجتماعي به گونه اي كه باعث شود افراد مختلف جامعه بيشتر در مورد آن صحبت كنند و رسانه هاي اجتماعي شما را به اشتراك بگذارند در حال گسترش است و جز روش هاي محبوب  بازاريابي اينترنتي محسوب مي شود.

ايميل ماركتينگ : استفاده از ابزار ايميل، جهت اطلاع رساني و تعامل  با مخاطبين از اهميت بالايي برخوردار است ، به همين جهت ايميل ماركتينگ يا بازاريابي ايميلي و تكنيك هاي مختلف با اين زمينه مانند ايجاد Landing Page مي توانند به شما در طراحي و پياده سازي يك كمپين موفق ديجيتال ماركتينگ كمك زيادي بكنند.

به دليل همه گير شدن استفاده از اينترنت و زماني كه افراد ، صرف گشت و گذار در دنياي ديجيتال و رسانه هاي اجتماعي مي كنند ، كسب و كار شما هم تحت تأثير فضاي ديجيتال قرار مي گيرد . لذا عدم حضور شما در دنياي مجازي باعث از دست رفتن فرصت هاي بسياري خواهد شد. اگر كسب و كاري نو باشد ، بايد نام تجاري يا هويت خود را در كوتاه ترين زمان ممكن بسازد و پيش از رقيبان ، خود را در بازار مورد نظرش توسعه دهد.

در ديجيتال ماركتينگ امكان توسعه و محبوبيت برند در فضاي آنلاين با استفاده از استراتژي هاي آن به تحقق مي پيوندد و مي توان به راحتي  كمپيني از مشتريان بالقوه و سود آور را به وجود آورد. همچنين ديجيتال ماركتينگ مي تواند با ارائه اطلاعات مهم از برند ، ديد خوبي در ذهن مخاطبان ايجاد كند. در اينجا برخي ابزارها ي ديجيتال ماركتينگ و انواع بازاريابيرا كه در توسعه كسب و كارهاي نو مفيد است ، ذكر كرده ايم :

1. بهينه سازي سايت (سئو سايت)

 

مجموعه اي از عوامل كه باعث افزايش رتبه وب سايت مي شوند و برخي از آنها مشخص و برخي ديگر محرمانه مي باشند. بهينه سازي و سايت يك حرفه است ، كه به مرور زمان و كسب تجربه به دست مي آيد و در دنياي مجازي از اهميت بالايي برخوردار است.

2. بازاريابي محتوا

 

بازاريابي محتوا به عنوان يكي از جذاب ترين و كارآمدترين شيوه هاي بازاريابي مورد توجه قرار گرفته است. طبق آمار هاي جهاني، محتواي جذاب و كاربر پسند يكي از سه دليل اصلي براي روي آوردن مخاطبان به برند ها در فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي به شمار مي رود.

3. بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي

 

بازاريابي رسانه‌هاي اجتماعي شامل به اشتراك‌گذاري اجتماعي محتوا ، ويديوها و عكس‌ها براي اهداف بازاريابي است. از اين ابزار مي توان براي ارتباط با مشتريان فعلي و آينده استفاده كرد. انتخاب اين ابزار بهترين رسانه براي انواع كسب و كار ها و شركت هاي نو و استارت آپ است.

4. ايميل ماركتينگ

ايميل ماركتينگ امكان تعامل با مخاطبان را بسيار آسان كرده است و اين امكان را مي دهد تا با دسته بندي كاربران و ارسال مطالب مرتبط با برند براي هر دسته ، وفاداري مشتريان فعلي و مشتريان جديد را افزايش داد. در وحله اول بايد بانك اطلاعاتي از مشتريان فعلي و بالقوه تهيه شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۳۳:۰۳ ] [ لابراتوار رسانه ] [ نظرات (0) ]

يكي از موضوعاتي كه اخيرا براي بسياري از كاربران اينترنت و صاحبان كسب و كار سوال برانگيز بوده، امكان انجام “تبليغات ارزان قيمت در گوگل” است. كاربران دنبال پاسخ اين پرسش هستند كه آيا تبليغات در گوگل ارزان حقيقت دارد يا خير؟ اين موضوع به قدري براي كاربران فضاي وب اهميت پيدا كرده كه توانسته است در گروه عبارات ترند گوگل قرار بگيرد. با كمي بررسي مي‌توان گفت ترند بالاي چنين عبارتي جاي تعجب ندارد. چرا كه بسياري از صاحبان كسب و كار آنلاين، از اهميت بالا و نتيجه سريع اين نوع تبليغات آگاهي دارند و از طرفي، سر به فلك كشيدن قيمت ارز دست كاربران را براي اجراي آزادانه تبليغ در گوگل بسته است. نتيجه آنكه افراد دنبال دستيابي به تبليغات در گوگل ادوردز يا همان تبليغات گوگل با قيمت‌ پايين‌تر خواهند بود.

نظر شما چيست؟ با توجه به نرخ ارز و عملكرد سرويس Google Ads، آيا مي‌توان با بودجه كمتري تبليغ در گوگل را پيش برد؟ براي آنكه بتوانيم بهترين پاسخ را براي اين سوال پيدا كنيم، در ابتدا بايد ببينيم تبليغات گوگلي چيست؟ بنابراين اگر اين موضوع براي شما هم سوال برانگيز است، با ما همراه باشيد.


تبليغات در گوگل يا Google Adwords چيست؟

همه افرادي كه به نحوي با گوگل سر و كار دارند، با نام گوگل ادوردز آشنا هستند. Google Adwords يكي از سرويس‌هاي غير رايگان گوگل محسوب مي‌شود، كه براي تبليغات مورد استفاده قرار مي‌گيرد. هر كاربري كه بخواهد از اين سرويس استفاده كند بايد بودجه‌اي به گوگل پرداخت كند. در اين سرويس، به ازاي هر كليك هزينه‌اي از بودجه فرد كم خواهد شد. متقابلا در صورتي كه روي تبليغات كليك نشود، هزينه‌اي براي افراد نخواهد داشت. اين موضوع باعث افزايش هدفمندي تبليغات شده و در صورتي كه افراد به درستي از آن استفاده كنند، نرخ بازگشت سرمايه قابل توجهي خواهد داشت.

 

آيا مي‌توان اكانت Google Adwords را با قيمتي ارزان شارژ كرد؟

براي استفاده از Google Adwords ابتدا بايد اكانت خود را شارژ كنيد. اينكه چه مبلغي براي شارژ اكانت در نظر گرفته باشيد، كاملا به شما، بودجه و تبليغات مورد نظرتان بستگي دارد. بنابراين هر شركتي متناسب با بودجه‌اي كه از شما دريافت مي‌كند، تبليغات گوگلي شما را اجرا خواهد كرد. طبق يك قاعده كلي، صرف بودجه بيشتر، احتمال بازدهي بيشتر را افزايش خواهد داد.

اما فارغ از اينكه مبلغ مورد نظر شما چقدر است، شارژ اكانت Google Adwords فرمول ثابتي دارد و همه شركت‌هاي اين حوزه، با نرخ مشخصي، ريال را به ساير واحدهاي مالي تبديل مي‌كنند. بنابراين شارژ اكانت گوگل نرخ ثابتي دارد. پس ادعاي شارژ ارزان‌تر در آن بي‌معناست. اما هر قدر بتوانيد ارز را با نرخ كمتري تهيه كنيد، قطعا در بودجه تبليغات گوگلي هم تاثير بيشتري خواهد داشت.


شارژ اكانت Google Adwords با ارزهاي مختلف فرقي دارد؟

بي‌شك پاسخ اين سوال منفي است. برخلاف اينكه در كشور ما قيمت‌ها نوسانات بسيار زيادي دارند، گوگل همه نرخ‌هاي خود را نسبت به دلار آمريكا ثابت نگه مي‌دارد. به عبارتي اين واحد ارزي معيار اصلي گوگل براي تعيين نرخ كليك و تبليغات گوگل محسوب مي‌شود. بنابراين اينكه شما با چه واحد ارزي اكانت خود را شارژ كنيد، تفاوتي در نتيجه تبليغات و هزينه نهايي آن نخواهد داشت.

بد نيست بدانيد، بعضي مجموعه‌هاي فعال در حوزه تبليغ گوگلي به بهانه استفاده از Credit Cart معتبر، هزينه‌هاي بيشتري از افراد دريافت مي‌كنند. در حالي كه عملا چيزي به نام كارت اعتباري معتبر وجود ندارد. مگر مي‌شود افراد با كارت اعتباري نامعتبر بتوانند هزينه‌اي را پرداخت كنند؟ بنابراين پرداخت هزينه اضافي براي بهره‌مندي از Credit Cart معتبر مضحك خواهد بود. همچنين برخي افراد مدعي استفاده از دلار خوب هستند! اين موضوع هم از ديگر راه‌هاي دريافت هزينه‌هاي اضافي از مشتريان است. چرا كه دلار يك واحد ارزي بوده و نمي‌توان براي آن خوب يا بد تعريف كرد. اما داستان دريافت هزينه‌هاي گزاف از مشتري به همين جا ختم نمي‌شود و همچنان بهانه‌هاي مختلفي براي اين كار وجود دارد. يكي از عمده‌ترين دلايلي كه برخي سازمان‌ها براي گران بودن سرويس تبليغات گوگلي خود مطرح مي‌كنند عدم استفاده از دلار سياه، كوپن غير مجاز، يا استفاده از بات تايلند و… است. اين موارد جرياناتي هستند كه در حساب‌هاي بانكي پيش مي‌آيد و عملا هيچ ارتباطي با تبليغات گوگل ندارند. در واقع شارژ اكانت گوگل نيازي به مطرح كردن اين مسائل ندارد و بدون داشتن يك حساب و هويت حقيقي، امكان پرداخت پول به گوگل و دريافت سرويس از آن نيست. پس مواظب تلاش‌هاي افراد سودجو براي فريب خود باشيد.

تا كنون فهميديم كه براي شارژ اكانت Google Adwords نرخ ثابتي وجود دارد و كسي نمي‌تواند مدعي شارژ ارزان قيمت اين اكانت شود. حال بهتر است به سوال اصلي خود برگرديم. آيا امكان تبليغات در گوگل ارزان قيمت وجود دارد؟

همانطور كه مي‌دانيد نرخ كليك روي كلمات كليدي به عوامل متعددي بستگي دارد. به عبارتي اينكه افراد تصور كنند كليك روي همه كلمات كليدي، نرخ يكساني دارد، كاملا اشتباه است. اما مديريت صحيح اكانت گوگل مي‌تواند هزينه‌هاي كليك كاربران را تا %۴۰ كاهش داده و باعث صرفه‌جويي در مصرف بودجه شود.

 

استفاده از ساير ارزها براي تبليغات گوگل


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۶:۵۱ ] [ لابراتوار رسانه ] [ نظرات (0) ]

بازاريابي شبكه‌ اي ( network marketing ) برگرفته از فرمول تصاعد است كه در سده ي سوم ه.ق به واسطه ي اقليدس و در كتاب ” مقدمات ” به جهان معرفي شد . اولين بار، يك شركت دوچرخه سازي در روسيه از اين روش استفاده كرد كه باعث شد در روسيه، عبارت �بهمني� و در فرانسه عبارت �گلوله ي برفي� را به آن لقب دهند و اين روش را راهي براي تقلب و كلاهبرداري اعلام كنند. سياستمداران، اقتصاد دانان و جامعه شناسان زيادي به دنبال پيدا كردن راهي بودند كه بتوانند از اين ايده به نفع همه استفاده كنند. اولين شركتي كه رسماً فعاليت بازاريابي شبكه اي را آغاز كرد، كمپاني ويتامين كاليفرنيا بود كه نام خود را در سال ۱۹۳۹ به نوترالايت تغيير داد و امروزه محصولات خود را از طريق كمپاني اموي به فروش مي‌رساند.

بازاريابي شبكه اي چگونه كار مي كند؟

در اين روش، شخص بازارياب علاوه بر اين كه مستقيماً محصول را با استفاده از نمونه كالاها و خدمات به مشتري نهايي مي فروشد، بايد مشتريان ديگر را هم در فروش خود دخيل كند. بدر واقع بايد ديگران را به تبليغ كالاي مورد نظر تشويق كنند. اساس كار بازاريابي شبكه اي، فروش و ارائه محصول توسط مشتريان راضي از محصول است. مهم ترين مسئله در بازاريابي شبكه اي، رضايت مشتري از محصول و تبليغ دهاني و شفاهي محصول توسط مشتري است. در بازاريابي شبكه اي، براي راضي نگه داشتن هميشگي مشتريان، لازم است محصولاتي كه به فروش مي رسند كيفيت بالايي داشته باشند. از لحاظ تئوري، اگر يك شركت در بازاريابي شبكه اي موفق باشد، مي تواند با استفاده از رضايت مشتريان، فروش بسيار بالايي را تجربه كند.

تفاوت بين شركت‌هاي هرمي و بازاريابي شبكه اي

به گفته ي كميسيون تجارت فدرال امريكا، شركت هرمي شركتي است كه به اعضاي خود، بابت وارد كردن افراد جديد، حق كميسيون مي‌دهد. شركت‌هاي هرمي هيچ محصولي نمي‌فروشند و روش كار آن ها به اين صورت است كه پول هاي مشتريان را در يكجا جمع مي‌كنند و با آن كاري انجام نمي‌دهند. در ازاي جذب افراد پول مي‌دهند و بطور اجتناب ناپذيري فرو مي ريزند. بعد از فروپاشي هرم، بجز عده‌اي كه در بالاي هرم هستند همه دست خالي مي‌مانند و پول خود را از دست مي دهند. عملكرد شركت هاي هرمي، در اكثر كشورهاي دنيا از جمله ايران غير قانوني است.

به گفته FTCC، داشتن محصول به معناي قانوني بودن يك شركت نيست. بعضي از شركت هاي هرمي براي رد گم كردن، يك محصول در پلان خودشان قرار مي دهند كه قيمتي بسيار بالاتر از قيمت بازار آزاد دارد، چرا كه هدف اين شركت ها، فروش محصول نيست. در اين شركت ها معمولاً دريافت محصول مشروط بر شركت در پلان تجاري است و پول كساني كه به هر دليلي نمي توانند يا نمي خواهند عضو گيري كنند، از دست مي رود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۸:۵۶ ] [ لابراتوار رسانه ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 33
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب